Potrzebujesz pomocy?
/24/ 386-00-98 | sklep@gastrostar.pl
Gwarancja najlepszej ceny na rynku!
Twój koszyk:
(0) / 0,00 PLN
KUPUJ
 
Elektryczny piec taśmowy TT96 3 komory z podstawą [MFMTT96E3]
bezpłatna wysyłka*
Cena:
177 999,00
netto / 218 938,77 brutto
Cena katalogowa:
177 999,00
netto / 218 938,77 zł brutto
Oszczędzasz:
0,00 brutto
Dostępność:
Dostępny
Kup:
 
 
Opis produktu:
Piece tunelowe o najlepszej jakości pieczenia na świecie. Idealne do pieczenia pizzy i wielu innych produktów. Najwyższa prędkość i największa oszczędności energii do 30%.Projekt Piece taśmowe seriiT to idealne narzędzia pod względem prostoty użytkowania: doskonała jakość pieczenia, bardzo wysoka wydajność przy stosunkowo niewielkich wymiarach. Piece seriiT charakteryzują się najwyższą wydajnością energetyczną i jednocześnie są niezwykle ciche. To wszechstronne urządzenia do pieczenia: idealne do wszystkich rodzajów produktów od pizzy do wyrobów piekarniczych i gastronomicznych. Optymalne do seryjnego i ciągłego pieczenia. Główne cechy seriaT to piece tunelowy, który gwarantują maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii. Modele T64, T75, TT98 w wersji elektrycznej lub gazowej oraz TT96 uzupełniający dotychczasowy asortyment, dostępny w wersji elektrycznej. Doskonale zarządzają dużą ilością produkcji, optymalizując czas i zasoby. Gama pieców tunelowych wyróżniająca się łatwością użytkowania, zapewniająca doskonałe i powtarzalne rezultaty pieczenia. Optymalne do użytku seryjnego i ciągłego (sieci restauracji). Prędkości pieca zapewniają wysokie tempo produkcji, bezpieczeństwo operatora i wydajność technologiczną czyniąc serię niezwykle wszechstronną. Idealne do wszystkich rodzajów produktów
- od pizzy do wyrobów piekarniczych i gastronomicznych. Właściwości techniczne SeriaT jest wyposażona w ekskluzywny system adaptacyjny, który stale dostosowuje moc do aktualnych potrzeb i gwarantuje równomierne pieczenie, prędkość i oszczędność energii. Technologia seriiT ma na celu uzyskanie najlepszych rezultatów pieczenia, gwarantując maksymalną efektywność użytkowania. Tygodniowy włącznik czasowy Dzięki tygodniowej funkcji timera załączenia pieca w seriiT operator może dokładnie określić, kiedy piec powinien osiągnąć temperaturę roboczą i być gotowy do użycia. Korzyści: Optymalizacja czasu pracy i redukcja kosztówOszczędzanie energii Zużycie energii w seriiT jest zmniejszone o 30% dzięki systemowi Eco-SmartBaking, zastosowaniu wielu funkcji i technologii zaprojektowanych w celu uzyskania maksymalnych oszczędności energii przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej wydajności i jakości pieczenia. Proces produkcyjny odbywa się również z najwyższym poszanowaniem środowiska. Multifunkcyjność SeriaT pozwala piec: pizzę, produkty piekarnicze i gastronomiczne z zachowaniem maksymalnej wydajności i jakości. Innowacyjne i wszechstronne modele serii T zostały zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie potrzeby klientów: wysoką wydajność w małych przestrzeniach przy maksymalnych oszczędnościach energii.

Menu

O firmie Regulamin sklepu Cookies Katalog produktów Kontakt
Gastrostar.pl
pobierz gazetkę Hendi
promocyjną [12.22 MB]

Dla produktów z
gazetki promocyjnej
udzielamy dodatkowego
rabatu!

Zapisz się do Newsletter

Wpisz adres email aby dodać go do listy wysyłkowej newsletter

Strefa klienta

Błąd, zły login lub hasło
Gastrostar Jerzy Malinowski
ul. Plac Wolności 22; 99-300 Kutno
tel. /24/ 386-00-98
sklep@gastrostar.pl
Patrycja Cichocka -tel. 607-892-858
Sylwia Stańdo - tel. 607-907-522
Biuro - tel. 24 386-00-98
Dojazd
do firmy
Pobierz katalog
Hendi [56MB]

Grafen [42MB]
Niniejsza oferta zawiera jedynie ogólną informację handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.